... a co na to říkají ti, co už si to sami zažili:

Intuitivní hry jsou skvělým doplňkem k firemním akcím. Člověk se při intuitivních hrách dokonale odreaguje, oprostí se od všedních starostí, stane se sám sebou a pozná se i po jiné stránce. Kreativní. Výhodou těchto her je, že jsou vhodné, jak do venkovních prostředí, tak i do interiéru. Omezení není věkové, ani počtem účastníků.

Bohuslav KomínOrganizátor firemních akcí Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích

Hraní intuitivních her je pro mě skvělý způsob, jak si odpočinout a nabrat energii do dalších dní. Můžu si dovolit “jen si hrát”, dělat chyby, zasmát se jim a vše si naplno užít. Nikdo mě nehodnotí, s nikým nesoutěžím, jen jsem sám sebou a přitom společně s ostatními.

Václav LiškaZakladatel Aukra

V rámci našeho třídenního jógového pobytu jsme si pozvali Jirku, aby nám rozšířil náš program o intuitivní hry. Hry dělal pro dospělé klienty asi ve věku čtyřiceti let a musím říct, že jsme byli velice potěšeni, jak nenásilně a hravě je vtáhl do programu. Díky vynikajícími výběru pohybových, ale i na psychiku zaměřených her jsme se bavili a skvěle si odpočinuli od každodenních starostí i stresu. Za sebe mohu říct, že jsem vnímal psychické i fyzické uvolnění své i našich klientů, prohloubení vzájemné důvěry a otevřenější komunikaci. Tento program vřele doporučuji všem, kteří touží po zlepšení vztahů ve skupině, uvolnění od stresu a pořádné dávce smíchu.

Petr ŠevčíkUčitel jógy a léčivého pohybu, masér působící ve Zlíně

Interaktivní „hry“ s Jiřím Sadilou hodnotím velice kladně. Při programu u nás ve Středisku výchovné péče s dětmi a mládeží s poruchami chování dokázal zúčastněné, i přes jejich počáteční ostych, zcela přirozeně vtáhnout do děje. Navázal s nimi dobrý kontakt, takže se pak naplno zapojovali, užívali si, smáli se i přemýšleli, a to je někdy těžké tyto děti nějak nadchnout. Práci s těmito dětmi se věnuji přes 17 let, a tak dokážu ocenit i jeho pedagogický talent, kdy byl zcela přirozeně a nenásilně schopen reagovat na přítomné dění ve skupině, aniž by se neustále striktně držel daného schématu či představě o programu a toho, jak by měla asi činnost probíhat. Tyto aktivity by se dala použít jako výborný podpůrný sociometrický, nebo v určitém směru i diagnostický materiál. Aniž by to dotyční tušili, dá se při programu dobře zjistit, kdo jak spolupracuje, kdo bere ohledy na druhé, kdo je více agresivní, kdo se dokáže soustředit a kdo naopak ne, kdo je ve skupině oblíben, kdo méně či vůbec, atd. Některé hry byly i výborným nástrojem pro trénink koncentrace, vnímání okolí, reakcí, ohleduplnosti, a to vše s co možná největší snahou o uvolnění – což by se dalo velmi dobře využít i při hrách se cvičenci bojovných umění. Velmi panu Sadilovi děkuji a vřele doporučuji.

Dušan HanákOdborný vychovatel ve Středisku výchovné péče ve Zlíně